UWAGA!

Człowiek-Mrówka w kinie "Światowid"

Elbląg, Człowiek-Mrówka w kinie "Światowid"

Od najbliższego piątku w Kinie „Światowid” oglądać będzie można amerykański film science fiction o Człowieku-Mrówce. Mowa o filmie „Ant-Man”, który powstał na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics opowiadających o superbohaterze o tym samym imieniu.

Świat Marvela powiększa się o koleją postać. „Ant-Man” to powiew świeżości ze wszystkim, co najlepsze w filmach tego gatunku - produkcja jest połączeniem komediowego humoru oraz klasyki, czyli poważnej walki ze złem.
       Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, jako Ant-Man wraz ze swoim mentorem, doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.
       Jakub Armata z serwisu Stopklatka.pl napisał: „Mały, ale wariat - to jedno z haseł promujących najnowszy film ze stajni Marvela. I choć początkowo może się wydać ono nieco infantylne, po projekcji trudno na dobrą sprawę o lepsze jednozdaniowe podsumowanie Ant-Mana”.
       „Ant-Man” w Kinie Światowid od 31 lipca do 13 sierpnia.
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama