UWAGA!

DKF: Ja też!

Elbląg, Kadr z filmu
Kadr z filmu

W czwartek, 24 czerwca, kino Światowid zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Na ekranie pojawi się film „Ja też!”, a gościem spotkania będzie Natasza Wojtaszek, psycholog i terapeutka. Początek o godz. 19.00.

Daniel ma 34 lata. Mieszka z rodzicami w Sewilli. Jest pierwszym Europejczykiem z zespołem Downa, który zdobył wyższe wykształcenie i właśnie podejmuje pierwszą pracę w ośrodku opieki społecznej, gdzie pomaga ludziom cierpiącym na to samo co on schorzenie. Tu poznaje Laurę, atrakcyjną kobietę, na pierwszy rzut oka przebojową i bezkompromisową, ale tak naprawdę nieco zagubioną i samotną, która skrywa przed światem swoją przeszłość. Zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu, ale sprawy się komplikują...
       Scenariusz i reżyseria: Alvaro Pastor, Antonio Naharro. Obsada: Lola Duenas, Isabel Lorca, Pablo Pineda. Hiszpania, 2009.
      
       Prelekcję i dyskusję po filmie poprowadzi Natasza Wojtaszek, psycholog i terapeuta, która na co dzień prowadzi zajęcia w Poradni Psychologiczno-Terapeutycznej nr 1 oraz w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
      
       Bilet na DKF kosztuje 8 zł.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama