UWAGA!

Dziecięce Oskary rozdane

„Tajemnica rajskiego wzgórza" to zdaniem jury najlepszy film XIII Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży „Dziecięce Oskary”. Uroczysta gala odbyła się w piątek (5 czerwca) w kinie Światowid.

Jury - składające się z dzieci uczęszczających do elbląskiego kina Światowid na edukację filmową - przyznało następujące nagrody: najlepsza scenografia – „Tajemnica rajskiego wzgórza", najładniejsza muzyka – „Wyspa dinozaura 2", najlepszy bohater - DINO z „Wyspy dinozaura 2", najlepsza bohaterka - GIZELA z „Sezonu na misia 2". Za najlepszy film festiwalu młodzi jurorzy uznali „Tajemnicę rajskiego wzgórza".
       Głosowała także publiczność - Martyna Więcaszek, która swój głos oddała na film „Wyspa dinozaura 2", wygrała rower górski.
       W piątek zakończyły się projekcje konkursowe. Jednak jeszcze dziś i jutro wyświetlane są filmy polskie dla dzieci: „Dawid i Sandy” (już zaprezentowany) oraz „Sposób na wakacje Bolka i Lolka” (7 czerwca). Bilet kosztuje 5 zł lub można wejść za darmo po okazaniu dwóch biletów na filmy konkursowe XIII „Dziecięcych Oskarów".
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama