UWAGA!

Dzień Kobiet w kinie Światowid

Elbląg, Dzień Kobiet w kinie Światowid

Weź udział w konkursie na najbardziej inspirującą stylizację i przyjdź 8 marca do kina Światowid, gdzie odbędzie się pokaz mody. Nie zabraknie też muzyki oraz nagród. A na ekranie pojawi się Bodo – film o życiu najpopularniejszego gwiazdora przedwojennej Polski.

Startujemy o godz. 17:30. W klimat filmu „Bodo” wprowadzi nas muzyczna niespodzianka.
       - To efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina – zapowiada Natalia Piotrowska, kierownik kina Światowid..
       Drugi tego dnia pokaz filmu „Bodo” (o godz. 20:15) poprzedzi mini-pokaz kolekcji ubrań. Wtedy też wyłonimy autorkę laureatkę konkursu #inspiruj i wręczymy nagrodę - designerski worek.
       - Konkurs to okazja, żeby sprawdzić, co w modowej trawie piszczy. A przy okazji szansa na zdobycie nagrody, która może być doskonałym towarzyszem wielu wiosennych i letnich stylizacji – mówi Natalia Piotrowska.
       Aby wziąć udział w konkursie, należy drogą elektroniczną wysłać zdjęcie/zdjęcia jednej stylizacji. Na zdjęcia czekamy do 3 marca pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl. Spośród nadesłanych stylizacji komisja konkursowa wyłoni najlepsze i nagrodzi.
       Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl
      
Karolona Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama