UWAGA!

Filmowe Zaduszki w kinie Światowid

 Filmowe Zaduszki w kinie Światowid

Uwaga! Wszyscy fani horrorów proszeni są o stawienie się 31 października o godz. 20.30 w Kinie Światowid. Czy odważycie się sprawdzić swoją wiedzę na temat waszego ulubionego gatunku filmowego i obejrzeć jeden z najstraszniejszych w tym sezonie horrorów - "Sinister 2"?

Masz wiedzę o horrorach w jednym paluszku? W takim razie Kino Światowid zaprasza do nietypowego rozpoczęcia wieczoru duchów i zjaw! 31 października w Światowidzie odbędzie się straszny konkurs "Co wiesz o horrorach?". Przyjdź, sprawdź się i wygraj. Dla łebskich uczestników przewidziane są nagrody. A gdy po rozgrywce, mózgi przestaną parować, będzie można obejrzeć film z gatunku, który lubicie najbardziej - "Sinister 2".
       „Sinister” ScorraDerricksona okazał się jednym z największych przebojów 2012 roku, sukcesem, którego nikt się w zasadzie nie spodziewał. Film zebrał setki entuzjastycznych recenzji od krytyków oraz selekcjonerów festiwali filmowych, ale co najważniejsze – podobał się publiczności. "Sinister 2" to kontynuacja. Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem ukrywa się tam przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.
      
       Kino Światowid zaprasza w sobotę, 31 października o godz. 20.30. Bilet wstępu: 10zł.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)