UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Filmy niebanalne i odważne w kinie Światowid

 
Kadr z filmu "Tysiąc i jedna noc, cz. 1, niespokojny",
Kadr z filmu "Tysiąc i jedna noc, cz. 1, niespokojny", fot. nadesłana

Filmy, które zdaniem jurorów, nowohoryzontowej publiczności oraz festiwalowych selekcjonerów stały się wydarzeniami festiwalu, zostały nagrodzone, były szeroko komentowane lub cieszyły się wyjątkową popularnością – te będzie można już od najbliższego piątku, 8 stycznia zobaczyć w kinie Światowid podczas T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée.

Już od 8 do 14 stycznia w Kinie Światowid będzie można zobaczyć najciekawsze i nagradzane filmy 15. edycji Festiwalu we Wrocławiu.
       - Od początku istnienia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty przyświecał nam jeden cel. Chcieliśmy pokazywać kino, którego u nas nie było, które nie miało w Polsce swojego festiwalu: niebanalne, odważne, łamiące tabu, poszukujące własnego języka, wymykające się klasyfikacjom gatunkowym, odbiegające od klasycznego wzoru narracyjnego – o idei Festiwalu opowiada Roman Gutek, jego pomysłodawca. - Nasi widzowie oglądają filmy prosto z Cannes, Wenecji, Berlina, Rotterdamu, Pusan, nakręcone przez reżyserów odkrywanych przez najważniejsze światowe festiwale.
       T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée od początku stycznia zostanie pokazany w 35 polskich miastach. Filmy prezentowane w ramach Tournee operując odkrywczym językiem, opowiadają o problemach współczesności i prowokują do rozmowy o kondycji człowieka, a także przywracają kinu wymiar sztuki.
      
       T-Mobile Nowe Horyzonty – program Tournée w Elblągu:
       8.01.2016 godz. 18:00 "Lucyfer"
       9.01.2016 godz. 18:00 "Tysiąc i jedna noc - cz. 1, niespokojny"
       10.01.2016 godz. 18:00 "Tysiąc i jedna noc - cz.2, opuszczony"
       11.01.2016 godz. 18:00 "Tysiąc i jedna noc - cz. 3, oczarowany"
       12.01.2016 godz. 18:00 "Widzę, widzę"
       13.01.2016 godz. 18:00 "Epokowy projekt"
       14.01.2016 godz. 18:00 "Pasolini"
       Cena biletu: 10 zł/film.
       Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...