UWAGA!

"Gang Wiewióra" w Światowidzie

 
materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

"Gang Wiewióra" to opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. To wspaniała i trzymająca w napięciu animacja dla całej rodziny, którą w kinie Światowid można oglądać już od piątku, 4 lipca.

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.
       Wiewióra i jego przyjaciela Szczurka interesuje zdobycie ogromnej ilości smakowitych orzeszków, jednak sklep, który decydują się ogołocić z dobroci, jest także dziuplą prawdziwych ludzkich rabusiów. Czwórka złoczyńców planuje skorzystać ze sklepu z orzechami jako przykrywki dla prawdziwego napadu – mają zamiar wykopać tunel, który zaprowadzi ich do znajdującego się po drugiej stronie ulicy banku...
       Wiewiórowi głosu użyczył Cezary Pazura. Postać Trybsyna, w polskiej wersji językowej, odegrał Mirosław Zbrojewicz. Głosu Andzi, najnormalniejszej wiewiórce w całym tym szalonym towarzystwie, użyczyła Agnieszka Warchulska. W rolę szopa pracza Pieruna, który parkowym zwierzakom służy za kogoś w rodzaju przywódcy, wcielił się aktor Andrzej Grabowski. Do drugoplanowych ról polskiego dubbingu zatrudniono szereg niezwykle utalentowanych wykonawców. Wśród nich znajdziemy Sonię Bohosiewicz, która wcieliła się w Perłę, słodkiego i łagodnego kundelka złodziejskiego Króla, a także Weronikę Rosati, która użyczyła swego wyrazistego głosu Ilonie.
      
       Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. W poniedziałki bilety na wszystkie seanse tylko po 11 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
       Reżyseria: Peter Lepeniotis
       Czas trwania: 85 min
       Gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy
       Produkcja: Kanada/Korea Płd./USA
       Opis: dystrybutor filmu
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)