UWAGA!

Grawitacja w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Już 11 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Grawitację” Alfonso Cuaróna („Ludzkie dzieci”) z Sandrą Bullock i Georgem Clooneyem w rolach głównych.

„Grawitacja” nominowanego do Oscara Alfonso Cuaróna („Ludzkie dzieci”) przenosi widza w nieskończoną i bezlitosną głębię wszechświata. W rolach głównych wystąpili nagrodzeni Oscarami Sandra Bullock („Wielki Mike. The Blind Side”) oraz George Clooney („Syriana”). Dr Ryan Stone (Bullock), błyskotliwa inżynier medyczna, wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną wraz z astronautą-weteranem Mattem Kowalskym (Clooney). Na tej pozornie rutynowej wyprawie zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a bohaterowie zostają zupełnie sami. Przywiązani do siebie linami odpływają w ciemny bezkres. Ogłuszająca cisza dowodzi, że stracili jakiekolwiek połączenie z Ziemią... i być może wszelkie szanse na ratunek. Strach przeradza się w panikę, a każdy oddech pozbawia ich resztek niewielkiego zapasu tlenu. Jednak jedyną drogą powrotną może okazać się zapuszczenie się jeszcze dalej w przerażającą głębię kosmosu. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Reżyseria: Alfonso Cuarón. Scenariusz: Jonás Cuarón, Alfonso Cuarón. Obsada: Sandra Bullock, George Clooney. Dramat, Sci-Fi, USA, Wielka Brytania, 2013, 93 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama