UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gry filmowe

2010-03-17
Aktualizowany 2010-03-19 08:31
Elbląg, Podczas piątkowego spotkania zatytułowanego "Gry filmowe i współczesna estetyka" zostanie zaprezentowany film "Gry uliczne" Krzysztofa Krauzego
Podczas piątkowego spotkania zatytułowanego "Gry filmowe i współczesna estetyka" zostanie zaprezentowany film "Gry uliczne" Krzysztofa Krauzego

Ostatnie warsztaty prowadzone przez dr Krzysztofa Kornackiego, filmoznawcę z Uniwersytetu Gdańskiego, na podstawie pakietu Filmoteki Szkolnej, odbędą się w najbliższy piątek, 19 marca, o godz. 16.

Filmoteka Szkolna jest przedsięwzięciem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Celem projektu jest włączenie wiedzy o filmie do procesu edukacji szkolnej. Program realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Polskim Wydawnictwem Audiowizualnym.
       W ramach najbliższego spotkania zatytułowanego "Gry filmowe i współczesna estetyka" zostanie zaprezentowany film "Gry uliczne" Krzysztofa Krauzego.
       - Zajęcia warsztatowe mają dwustopniowy charakter. Rozpocznie je wspólny dla młodzieży i nauczycieli blok (wstęp teoretyczny, projekcja filmu oraz dyskusja i interpretacja filmu) po nim zaś - warsztat dla nauczycieli, z naciskiem na kwestie metodyczne do wykorzystania na zajęciach z przedmiotów humanistycznych - mówi Katarzyna Mielnicka z kina Światowid. - Dodatkowo dla wszystkich uczestników planujemy sobotnie bezpłatne projekcje filmowe, będące uzupełnieniem zagadnień podejmowanych w trakcie szkoleń.
       Kino Światowid zaprasza wszystkich chętnych, zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 55 611-20-56.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama