UWAGA!

Iluzja w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

28 czerwca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Iluzję” z Morganem Freemanem.

„Iluzja” to thriller Louisa Leterriera („Incredible Hulk”, „Transporter”) z doborową obsadą, w rolach głównych wystąpili: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Isla Fisher, Morgan Freeman, Woody Harrelson, Michael Cane i Dave Franco. Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy przygotowującej się do realizacji bezprecedensowego planu.
       Scenariusz: Boaz Yakin, Edward Ricourt. Reżyseria: Louis Leterrier. Obsada: Jessie Eisenberg, Mark Ruffalo, Wooddy Harrelson, Melanie Laurent. 2013, USA, kryminał, thriller, 115 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama