UWAGA!

Jak znaleźć motywację?

kadr z filmu Krokodyle z przedmieścia,
kadr z filmu Krokodyle z przedmieścia, fot. nadesłana

Tego najmłodsi mogą dowiedzieć się podczas warsztatów, które w najbliższą sobotę odbędą się w kinie „Światowid”. Najpierw film pt. „Krokodyle z przedmieścia”, następnie warsztaty z psychologiem. To propozycja kina „Światowid” na najbliższą sobotę, 26 października. Start o godz. 11.

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 10 lat oraz ich rodziców. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „Mój przyjaciel film”.
       Cykl „Mój przyjaciel film” to nie tylko interesujące tytuły filmowe, ale również warsztaty dla dzieci po projekcji. W takiej, filmowo-warsztatowej formule odbywają się kolejne sobotnie spotkania w Kinie „Światowid”, które potrwają do 16 listopada.
       Jak zaznaczają organizatorzy z Fundacji Generator, projekt ma na celu wspieranie dzieci w rozwoju umiejętności społecznych i emocjonalnych, takich jak świadomość siebie i innych, kontrola własnego nastroju, empatia, czy zarządzanie relacjami.
       Podczas najbliższego spotkania dzieci obejrzą film pt. „Krokodyle z przedmieścia”. Głównym bohaterem filmu jest dziesięcioletni Hannes. Chłopiec wychowuje się tylko z mamą. Jego największym marzeniem jest przyłączenie się do gangu „Krokodyli”, do którego należą jego rówieśnicy. Musi jednak wcześniej przejść próbę.
      
       Rezerwacje: osoby zainteresowane warsztatami kino „Światowid” zachęca do wcześniejszej rezerwacji pod nr (55) 611 20 56. Bilety do nabycia w kasie kina, w godzinach jej otwarcia. Kasa Kina „Światowid” jest otwarta w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.
       Cena biletu do kina - 8 zł. Cena biletu i warsztatu dla jednego dziecka - 20 zł.
       Program Mój Przyjaciel Film jest realizowany m.in. w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Augustowie, Gliwicach i Zielonej Górze.

       Projekt realizowany przez Fundację Generator we współpracy z Festiwalem Filmów dla Dzieci i Młodzieży „Kino w Trampkach” przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)