UWAGA!

Justin Bieber w Multikinie

2014-01-14
Aktualizowany 2014-01-21 11:50
 
Elbląg, Justin Bieber w Multikinie
fot. nadesłana

24 stycznia fani Justina Biebera zapamiętają na zawsze. Na kinowym ekranie zobaczą najbardziej oczekiwanym przez fanów na całym świecie filmie - „Justin Bieber. Believe”, który tylko przez 5 dni będzie pokazywany w sieci Multikino!

Tego dnia uwielbiany przez miliony, najbardziej zjawiskowy gwiazdor muzyki pop zaskoczy wszystkich! Odkryje przed publicznością nie tylko swój spektakularny koncertowy talent, ale również intymne kulisy prywatnego życia!
      
       Będzie to jedyna szansa, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać jego prawdziwe emocje, gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy, pokaże jaki jest naprawdę. Zobaczymy go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop.
       Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz. Co dzieje się, kiedy opada kurtyna i zostaje sam – czy nie czuje się wtedy samotny? Kto wtedy na niego czeka? Jak sobie z tym radzi? Myślę, że widzowie będą zaskoczeni. Zobaczą młodego mężczyznę, który próbuje poradzić sobie nie tylko ze sławą i bogactwem, ale także z zakochaniem czy złamanym sercem. Bo w końcu jest człowiekiem, przeżywa to, co każdy z nas”.
       „Justin Bieber. Believe” – jedyna szansa, żeby zobaczyć jaki jest naprawdę już od 24 stycznia do 28 stycznia we wszystkich kinach sieci Multikino.
      
       Szczegółowy rozkład seansów:
       24.01.2013 – godz. 15.30 i 18.00
       25.01.2013 – godz. 15.00
       26.01.2013 – godz. 15.00
       27.01.2013 – godz. 15.30 i 18.00
       28.01.2013 – godz. 15.30 i 18.00
      
       Ceny biletów: 22 zł i 25 zł. Przyjdź na film „Justin Bieber. Bielieve” do Multikina i wygraj jedną z płyt Bielieve/Bielieve Acoustic.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama