UWAGA!

Kino na obcasach: Panaceum

 
Elbląg, Kino na obcasach: Panaceum

Już za tydzień - 16 kwietnia - Multikino zaprasza w ramach projektu Kino na obcasach na przedpremierowy pokaz filmu „Panaceum”.

Podczas kwietniowego Kina na obcasach, jego uczestniczki będą mogły zobaczyć „Panaceum”. Jest to film o życiu Emily, które ulega rozsypce, kiedy jej mąż trafia do więzienia za oszustwa finansowe. Z głębokiej depresji próbuje wyciągnąć ją psychiatra dr Jonathan Banks. Po wielu nieudanych próbach leczenia różnymi antydepresantami, przepisuje Emily nowy, eksperymentalny lek. Skutki uboczne, wynikające z przyjmowania niesprawdzonego środka, zmieniają jej życie w piekło...
       W rolach głównych wystąpili: Rooney Mara, Jude Law, Channing Tatum oraz Catherine Zeta-Jones.
      
       Bilety już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.
      
       Poza filmem „Panaceum” na panie uczestniczące w cyklu Kino na obcasach czeka jeszcze więcej powodów do radości. Tylko teraz, tylko dla kobiet, tylko w Kinie na obcasach: wspaniały samochód klasy premium do wygrania w specjalnym konkursie. 
       Kup bilet na Kino na obcasach, wypełnij ankietę i wygraj samochód. Konkurs trwa od kwietnia do września 2013 roku, szczegóły konkursu w regulaminie na stronie www.multikino.pl
      
       O projekcie:
       Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 20. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama