UWAGA!

Kinoterapia dla najmłodszych

 kadr z filmu Alfie, mały wilkołak,
kadr z filmu Alfie, mały wilkołak, fot. nadesłana

Umiejętności społeczne i emocjonalne są tak samo ważne nauka języka obcego czy matematyki. Rozwijać je można m.in. poprzez kinoterapię. W sobotę, 9 listopada o godz. 11 Światowid zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat na kolejne spotkanie z cyklu „Mój przyjaciel film”.

Tym razem tematem warsztatów będzie przyjaźń i współpraca. Zajęcia poprowadzi psycholog Marta Słoniecka - Piotrowska. Spotkanie rozpocznie film pt. „Alfie, mały wilkołak”. Jest to opowieść o chłopcu, który pewnego dnia odkrywa, że jest inny niż pozostałe dzieci. W nocy przy pełni księżyca zmienia się w małego wilkołaka o białym puszystym futerku. Jest przerażony tym, co się z nim dzieje, więc za wszelką cenę próbuje ukryć swoją odmienność. Jest to niekiedy trudne, zwłaszcza gdy podejrzliwa sąsiadka zauważa, że w nocy znikają jej kurczaki…
       Więcej o projekcie „Mój przyjaciel film” można przeczytać na stronie kina.
       Cena biletu do kina - 8 zł. Cena biletu i warsztatu dla jednego dziecka - 20 zł.
       Uwaga: na pokazy filmów nie ma zapisów, obowiązują jednak zapisy na warsztaty.
       Osoby zainteresowane warsztatami zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod nr (55) 611 20 56. Zgłoszenia można również przesyłać na adres kino@swiatowid.elblag.pl. Czas trwania każdego spotkania (film + warsztaty) to około 3 godziny.
       Bilety do nabycia w kasie CSE Światowid, w godzinach jej otwarcia (od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30, w soboty i niedziele od godz. 11.30 do 20.30).
      
Projekt realizowany przez Fundację Generator we współpracy z Festiwalem Filmów dla Dzieci i Młodzieży „Kino w Trampkach” przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)