UWAGA!

Klub Małego Widza zaprasza na seans z nagrodami

Klub Małego Widza zaprasza na seans z nagrodami

Dobre filmy dla dzieci, konkursy z nagrodami i niespodzianki. Wszystko to czeka na członków Klubu Małego Widza, który działa w kinie Światowid. Na seans z atrakcjami dla członków Klubu zapraszamy już w najbliższą sobotę (25 stycznia) o godz. 12.15.

Seanse z nagrodami dla Klubowiczów będą odbywały się w ramach cyklu Kino Bambino.
       Cykl rozpocznie się od filmu „Robaczki z Zaginionej Doliny”. Na seans zapraszamy wszystkich milusińskich. Członkowie Klubu Małego Widza dodatkowo będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Przypominamy, że karta i członkostwo w Klubie są bezpłatne.
       Film „Robaczki z Zaginionej Doliny” to opowieść o niezwykłym życiu owadów. W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.
      
       Jak zostać członkiem Klubu Małego Widza? Członkostwo w KMW (Klub Małego Widza) to przede wszystkim liczne przywileje. Po zakupieniu czterech biletów ulgowych, klubowicz ma prawo do odbioru pojedynczego biletu ulgowego na film w Kinie „Światowid” (oprócz 3D). Klubowicze będą też mieli okazję brać udział w konkursach, losowaniach nagród i warsztatach filmowych przygotowywanych specjalnie dla nich.
       Członkiem KMW może zostać każdy miłośnik kina do 15. roku życia. Członkostwo w klubie jest bezpłatne. Aby dziecko mogło stać się członkiem klubu rodzic lub opiekun prawny, powinien wypełnić formularz Klubu Małego Widza i dostarczyć go do kasy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Formularz można pobrać z kasy CSE „Światowid” lub ze strony internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl.
       Po dostarczeniu formularza do kasy CSE udostępniana jest karta Klubu Młodego Widza z imieniem i nazwiskiem dziecka. Od tej pory wystarczy regularnie bywać w kinie. A naprawdę warto! Kino „Światowid” ma w ofercie najnowsze filmy dla dzieci w wersji 2D i 3D, ale również liczne przeglądy i festiwale.
       Regulamin oraz bieżące informacje na stronie www.kino.swiatowid.elblag.pl w zakładce Klub Młodego Widza.
      
       Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11.30 do 20.30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.
      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)