UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Kolej na kino” w mieście

Elbląg, „Kolej na kino” w mieście

Kino Światowid zaprasza na inaugurację tegorocznej edycji pokazów plenerowych „Kolej na kino”. Pierwsza projekcja już w sobotę, 3 sierpnia o godzinie 19 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 11.

Pomysł na cykl „Kolej na kino” pojawił się w 2012 roku. Pierwsze edycje realizowane były w miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego. Od ubiegłego roku formuła wydarzenia uległa zmianie i seanse odbywały się w Elblągu.
       - Powodzenie ubiegłorocznego cyklu sprawiło, że w tym roku postanowiliśmy również zorganizować projekcje w naszym mieście. Zgłosiły się do nas różne organizacje, sponsorzy, którzy zaproponowali współpracę. I to nas cieszy, że mieszkańcy Elbląga włączyli się do tej inicjatywy, nie tylko uczestnicząc w seansach, ale także współorganizując wydarzenie koordynowane przez Kino Światowid – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid” w Elblągu.
       W tym roku odbędzie się 5 projekcji w różnych przestrzeniach miasta – w parkach, boiskach szkolnych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Jedyne, co należy ze sobą zabrać, to ciepłe ubranie oraz coś do siedzenia, jak np. koc czy leżak. Seanse zaczynać się będą tuż po zachodzie słońca ok. godz. 20.30. Dodatkowo 3 i 24 sierpnia o godz. 19:00 na najmłodszych widzów czekać będzie niespodzianka w postaci Akcji Animacje, przygotowywanych przez Forum Animatorów Społecznych oraz Spółdzielnię Socjalną Idea w ramach projektu "Aktywny Elbląg". Z kolei 17 sierpnia, przed filmem "Serce nie sługa", na dzieci czekać będzie krótka dobranocka zorganizowana przez "Aktywne Modrzewie". Dla uczestników pokazów filmowych Elbląski Klub Szefów Kuchni przygotuje poczęstunek, zatem pierwsze 100 osób ma szansę otrzymać ciepłą przekąskę. 
      
       Program:
       - 3.08.2019: boisko szkolne przy SP 11 - film "Cudowny chłopak";
       - 10.08.2019: park Bażantarnia - Muszla koncertowa - film "Narzeczony na niby";
       - 17.08.2019: park Modrzewie - film "Serce nie sługa";
       - 24.08.2019: plac zieleni (małe boisko) przy osiedlu za PWSZ (od strony ul. Willowej i ul. Kolejowej) - film "Daddy Cool",
       - 31.08.2019: park Planty - film "Do zakochania jeden krok".
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama