UWAGA!

Księga dżungli w Światowidzie

 Elbląg, Księga dżungli w Światowidzie

Trailer najnowszej produkcji studia Walta Disneya – „Księgi dżungli” - oszałamia spektakularnym połączeniem filmu aktorskiego z grafiką komputerową. Tę niezwykłą opowieść o chłopcu wychowanym przez wilki oglądać będzie można w kinie Światowid od 15 do 28 kwietnia.

Księgę dżungli znają chyba wszyscy – nie tylko w wersji filmowej, stworzonej przez studio Disneya w 1967 roku, ale także w wersji książkowej, jako zbiór opowiadań autorstwa angielskiego pisarza i noblisty Rudyarda Kiplinga. To klasyczna opowieść o chłopcu Mowglim wychowanym przez wilki, który wraz ze swoimi przyjaciółmi - misiem Baloo, panterą Bagheerą oraz pytonem Kaa - znowu przeżywać będzie przygody i stawiać czoła groźnemu tygrysowi o imieniu Sher Khan. Mowgli jest sierotą, wychowywanym przez wilki. Ale dżungla przestaje być bezpieczna dla chłopca, gdy pojawiają się pogłoski o tym, że w puszczy znowu grasuje tygrys Shere Khan, który poprzysiągł zemstę na ludziach za dawno wyrządzone krzywdy. Wilki, chcąc ratować Mowgliego przed śmiercią, wysyłają go do wioski człowieka. W wyprawie towarzyszy chłopcu jego nauczyciel, czarna pantera Bagheera i nieco ekscentryczny niedźwiedź Baloo. Podczas wędrówki Mowgli przeżywa mnóstwo przygód, spotyka hipnotyzującego węża Kaa, plemię małp oraz jego władcę, króla Louie, który ponad wszystko pragnie pojąć tajemnicę rozniecania ognia, znaną jedynie ludzkości. - Wszyscy bohaterowie z wyjątkiem Mowglego są wykreowani komputerowo – mówi Natalia Piotrowska, kierownik kina „Światowid”. – Zapraszamy do naszego kina rodziców z dziećmi, film jest z dubbingiem, a prezentujemy go w wersji 2D i 3 D do wyboru.
       Cena biletu (2D) 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki), 3 D 15 zł + 2 zł dopłata do okularów. Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama