UWAGA!

"Łowca i Królowa lodu", "Bóg nie umarł 2" i "Hardcore Henry" w Multikinie

 Elbląg, "Łowca i Królowa lodu", "Bóg nie umarł 2" i "Hardcore Henry" w Multikinie

W piątek, 8 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: „Łowcę i Królowę lodu”, dramat „Bóg nie umarł 2” oraz „Hardcore Henry”. Potrafiąca zamrażać swoich wrogów Królowa Lodu Freya, dysputa o wolności sumienia i istnieniu Boga oraz człowiek o zabójczych umiejętnościach - każdy znajdzie coś dla siebie.

W filmie „Łowca i królowa” na długo zanim królową Ravennę (Charlize Theron) przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i postępujące widmo utarty władzy, Ravenna w cichości przyglądała się jak jej siostra – Freya (Emily Blunt), po bolesnej zdradzie, która zamroziła jej serce, opuszcza Królestwo. Potrafiąca zamrażać swoich wrogów Królowa Lodu Freya spędza lata w samotności, tworząc legion śmiercionośnych łowców, w którym obowiązuje jedna zasada - nigdy nie kochać. Pośród wojowników są Łowca Eryk (Chris Hemsworth) i wojowniczka Sara (Jessica Chastain), jedyna kobieta, która może rozpuścić zimne serce Eryka.
       Natomiast dramat „Bóg nie umarł 2” to pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania wyłącznie przy pomocy argumentów prawnych. Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom? Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum, którą oskarżono o to, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, gdy podczas lekcji historii wspomniała o działalności Jezusa. Sądowy spór, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących, przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i potrzebie poszukiwaniu w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.
       W produkcji „Hardcore Henry” główny bohater budzi się, ale nic nie pamięta. Nie wie, kim jest. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest jego żoną. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzi z życiem, ale jego żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientuje się, że jest maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczył? Kto go szkolił? Kto teraz chce jego śmierci? Musi wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym za kogo się podaje. Komu może ufać? Sobie? Wkrótce się przekona.
       Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
      
Multikino

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama