UWAGA!

Luty dla singli

 Elbląg, Kadr z filmu
Kadr z filmu (fot. Robert Pałka Fotos-Art/Van Worden).

W każdy czwartek miesiąca Multikino zaprasza „wolnych strzelców” na premierowe pokazy filmów. Najbliższy seans dla singli już 5 lutego, na ekranie wyświetlona będzie polska komedia „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. Początek, jak zawsze, o godz. 20.

Multikino wyszło naprzeciw osobom poszukującym partnera, bo gdzie indziej można znaleźć osobę o podobnych zainteresowaniach, jak nie w kinie? Zasada jest jedna - panie siadają na miejscach parzystych, panowie na nieparzystych.
     Przy okazji co tydzień można też oglądać najnowsze kinowe produkcje. W tym tygodniu jest to polska komedia twórców „Testosteronu” i „Lejdis” - „Idealny facet dla mojej dziewczyny”.
     
     Kiedy Kostek spotyka Lunę, nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego „drugą połówką pomarańczy”. Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem...
     Reżyseria Tomasz Konecki, scenariusz Andrzej Saramonowicz. Obsada: Marcin Dorociński, Magdalena Boczarska, Iza Kuna, Tomasz Karolak, Danuta Stenka. Polska, 2009.
     
     W kolejnych tygodniach w cyklu dla singli będzie można zobaczyć „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” (12.02), „Jagodową Miłość” (17.02) i film „Zamiana” (26.02).
OK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama