UWAGA!

MBK: 17 Again

Elbląg, MBK: 17 Again

Jutro (13 maja) rodzice, którzy przyjdą ze swoimi pociechami do Multibabykina, będą mogli zobaczyć komedię „17 Again”. Seans rozpocznie się o godz. 12.

Multibabykino to specjalne seanse dla rodziców z małymi dziećmi, które odbywają się w każdą środę o godz. 12. Bilet na film kosztuje 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka. Przed seansem filmowym można zostawić wózek pod opieką pracowników kina i bezpłatnie wypożyczyć nosidełko, w którym będzie później siedziało lub spało dziecko. Sala wyposażona jest w przewijaki, pieluszki, chusteczki oraz zabawki dla dzieci.
     W tym tygodniu na ekranie Multibabykina wyświetlony będzie film „17 Again”:
     
     Lubianemu przez wszystkich Mike’owi O'Donnellowi, uczniowi ostatniej klasy szkoły średniej, na pozór niczego nie brakuje do szczęścia. Jest sportową gwiazdą swojej szkoły, z dużymi szansami na stypendium w college’u. Postanawia jednak zrezygnować z kariery i związać się na stałe ze swoją sympatią, Scarlett. Dwadzieścia pięć lat później dorosły już Mike odkrywa, że jego życie nie wygląda tak, jak tego oczekiwał. Po separacji z żoną mieszka z serdecznym przyjacielem Nedem i niepokoi się, że jego praca w firmie farmaceutycznej utknęła w martwym punkcie, a relacje z dorastającymi dziećmi niemal nie istnieją. Wraca do dawnej szkoły, z rozrzewnieniem wspominając młodzieńcze lata, i... staje się ponownie 17-latkiem. Dzięki nowym doświadczeniom Mike zaczyna rozumieć, że tak naprawdę wybrał najlepsze z możliwych życie, którego do tej pory nie potrafił docenić. Tylko jak znaleźć sposób powrotu do swojego prawdziwego wieku, aby odzyskać żonę i dzieci?
     Reżyseria Burr Steers, scenariusz Jason Filardi. Obsada: Matthew Perry, Zac Efron, Leslie Mann, Thomas Lennon. USA, 2009.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama