UWAGA!

Multikino: 110 procent z piłkarkami Startu

 Multikino: 110 procent z piłkarkami Startu

25 lutego o godz. 19 w elbląskim Multikinie odbędzie się specjalny pokaz filmu „110%”, w którym czołówka polskich sportowców, olimpijczyków, multimedalistów wielkich imprez sportowych po raz pierwszy odsłania drugą stronę medalu. W wydarzeniu wezmą udział piłkarki ręczne z EKS Start Elblag.

„110%” - to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, wszystko po to by pokazać inną stronę życia sportowców. Rywalizacja i mordercza walka, zmaganie się z własnymi słabościami, nadludzki wysiłek i presja, radość zwycięstw i ciężar samotnych porażek, hejt i uwielbienie kibiców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Co oznacza dla nich Orzeł na piersi? Zobacz prawdziwe oblicze sportu. Poznaj cenę zwycięstwa! Ile Ty możesz z siebie dać?
       W rolach głównych: Rafał Sonik, Adam Małysz, Zofia Noceti-Klepacka, Karol Bielecki, Bartłomiej Bonk, Zbigniew Bródka, Rafał Majka, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Katarzyna Rogowiec, Natalia Partyka, Maja Włoszczowska, Andrzej Wrona, Mateusz Kusznierewicz oraz Robert Lewandowski.
       W pokazie filmu „110%” w Multikinie w Elblągu wezmą udział piłkarki ręczne EKS Start Elbląg. Na wydarzeniu pojawią się w klubowych strojach sportowych. Po projekcji uczestnicy pokazu będą mogli porozmawiać ze szczypiornistkami, zrobić sobie z nimi zdjęcie oraz otrzymać od nich autograf. Będzie również możliwość przeprowadzenia wywiadów.
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tak jak moneta ma swój rewers, tak i sukces tych sportowców okupiony jest ciężką pracą i trudnymi chwilami. Pozycja godna uwagi jeśli idziemy do kina w weekend.