UWAGA!

Nagroda dla "Psychoterapii"

Spektakl "Psychoterapia, czyli seks w życiu człowieka" w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego w Elblągu zdobył trzecią nagrodę publiczności XIII Konkursu Teatrów Ogródkowych w Warszawie.

Do finału tegorocznej edycji konkursu zakwalifikowało się 13 zespołów teatralnych - zawodowych i amatorskich. Zmagania artystów oceniało jury, któremu przewodziła aktorka Grażyna Barszczewska (pozostali jurorzy to: Jerzy Derfel, Anna Retmaniak, Maciej Nowak).
     Jury przyznało trzy małe i dwie duże Nagrody Ogródkowe. Małe otrzymały teatry warszawskie: Teatr Alternatywa, Teatr Piosenki oraz Teatr Mżonca. Duże zaś: Teatr Rampa z Warszawy i Teatr Muzyczny z Gdyni.
     Swoje wyróżnienia przyznała również publiczność. Najbardziej podobał się jej spektakl "Odrobina piosenki na co dzień" w wykonaniu artystów warszawskiego Teatru Piosenki. Drugie miejsce zajął Teatr Muzyczny z Gdyni za spektakl "Roxi Bar", trzecie zaś elbląski Teatr Dramatyczny - za "Psychoterapię". W autorskim spektaklu Jacka Chmielnika występują Tomasz Czajka i Adam Marjański.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama