UWAGA!

Nieletni/pełnoletni

 
Elbląg, Nieletni/pełnoletni

Twórcy przebojowego „Kac Vegas” powracają z kolejną zwariowaną komedią. „Nieletni/pełnoletni” w kinie „Światowid” premierowo – od piątku 8 marca.

„Nieletni/pełnoletni” to historia wzorowego ucznia Jeffa Changa. Chłopak szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu, który pozwoli mu się dostać na studia medyczne. Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Za kilka godzin będzie pełnoletni. Ta noc nie może skończyć się na jednym piwie...
       „Nieletni/pełnoletni” to reżyserski debiut Scotta Moore'a i Jona Lucasa, scenarzystów słynnego „Kac Vegas”. Reżyserzy odpowiadają także za scenariusz tej komedii, który nie opierał się na ich własnych doświadczeniach, a raczej na szalonych pomysłach, które zawsze mieli ochotę zrealizować. – Najczęściej motywacją moją i Scotta jest chęć zaspokojenia naszych pragnień. Nie wydaje mi się, żeby moje dwudzieste pierwsze urodziny były tak szalone, jak wspomnienia, które pielęgnuję. Na pewno było podczas nich kilka ekscesów, lecz nie da się ich porównać z doświadczeniami naszych bohaterów – opowiadał Jon Lucas.
      
       Reżyseria: Jon Lucas, Scott Moore; scenariusz: Jon Lucas, Scott Moore; obsada: Skylar Astin, Justin Chon, Miles Teller, Sarah Wright. Produkcja: USA, 2013. Czas trwania: 90 min.
       Opis filmu: dystrybutor.
      
       Film „Nieletni/pełnoletni” w kinie „Światowid” od 8 do 21 marca. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. Rezerwacja i zakup biletów on-line.
       Repertuar.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama