UWAGA!

Niezły cyrk w tym teatrze

 Elbląg, plakat spketaklu
plakat spketaklu (fot. Teatr im. A. Sewruka w Elblągu)

Chrupiąca żabka, Zdechła papuga i Ministerstwo głupich kroków – to tylko niektóre ze skeczy Monthy Pythona, które pojawią się na elbląskiej scenie. Potężna dawka angielskiego humoru i absurdu, odważnego i nieuznającego tematów tabu już 18 marca. Premierą spektaklu "Monty Pythona cyrk latający ... i nie tylko" świętowany będzie Międzynarodowy Dzień Teatru. Podczas wieczornej gali poznamy również laureatów dorocznych nagród - Aleksandrów.

Tych, którzy znają i cenią grupę niepoprawnych komików z Wysp Brytyjskich nie trzeba zachęcać do obejrzenia skeczów w wykonaniu aktorów elbląskiego teatru. Monty Python to marka sama w sobie. Ci, którzy ich nie znają, będą mieli okazję przekonać się, że po absurdalnym humorze Brytyjczyków można spodziewać się dosłownie wszystkiego. Jak w tej roli wypadną elbląscy aktorzy? Czy poradzą sobie z tak wysoko ustawioną poprzeczką, przekonamy się 18 marca o godz. 19.
       Będzie to premiera szczególna i uroczysta, bowiem zbiega się w tym roku z obchodami 55. Międzynarodowego Dnia Teatru. Z tej okazji wręczone zostaną statuetki Aleksandrów [od Aleksandra Sewruka, który przyczynił się do usamodzielnienia sceny elbląskiego teatru]. Statuetki przyznawane są od 2004 roku w kategoriach : Kobieca Rola Roku, Męska Rola Roku, Aleksander Publiczności, Najwierniejszy Widz Zbiorowy, Przyjaciel Teatru.
      
oprac. A na podst. inf. nadesłanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama