UWAGA!

Noc Kac Vegas i Projekt X

2013-07-01
Aktualizowany 2013-07-16 11:18
 
Elbląg, Noc Kac Vegas i Projekt X

Królowie melanżu powracają! W nocy z 19 na 20 lipca w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kac Vegas. Na prośbę widzów do repertuaru najbliższego ENEMEFU oprócz trylogii „Kac Vegas” dodaliśmy kultowy „Projekt X”.

ENEMEF: Noc Kac Vegas to propozycja dla tych, którzy lubią ostrą jazdę! W nocy z 19 na 20 lipca nie będą obowiązywały żadne zasady. Wszystkie granice dobrego smaku zostały dawno przekroczone, więc wszystko może się zdarzyć. O dobre nastroje, niespodziewane zwroty akcji oraz doskonałą zabawę zadba ekipa przyjaciół, z którą nigdy nie jest nudno. Seria „Kac Vegas" to swojscy bohaterowie, pieprzny humor i niezliczona liczba absurdalnych sytuacji. Natomiast „Projekt X”, to doskonałe zwieńczenie tych trzech filmów.
       Kolejności emisji filmów wyjątkowo nie ustala publiczność. Zostaną one zaprezentowane w następującej kolejności: „Kac Vegas”, „Kac Vegas w Bangkoku”, „Kac Vega 3” oraz „Projekt X”.
      
       Informacje o filmach:
       „Kac Vegas” (The Hangover, Niemcy, USA 2009, 100')
       Reżyseria: Todd Philips
       Scenariusz: Scott Moore, Jon Lucas
       Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
       Muzyka: Christophe Beck
       Opis filmu: Okrzyknięta jedną z najlepszych komedii ostatnich lat "Kac Vegas" to czysty, świeży film, który bawi za każdym razem i nigdy nie nudzi. Absurd goni absurd, dialogi rozśmieszają do łez, a szybkie tempo i zaskakujące zwroty akcji nie pozwalają oderwać wzroku od ekranu nawet na sekundę!
       Czterech kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, w łazience znajdują tygrysa, pan młody zniknął a w dodatku nikt nie pamięta, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz-bandyta... Warto czekać do samego końca, wraz z końcowymi napisami pojawiają się pikantne fotografie wyjaśniające tajemnice nocnych ekscesów.
       „Kac Vegas w Bangkoku” (The Hangover Part II, USA 2011, 102')
       Reżyseria: Todd Philips
       Scenariusz: Craig Mazin, Todd Philips, Scot Armstrong
       Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
       Muzyka: Christophe Beck
       Opis filmu: Kontynuacja komedii "Kac Vegas", o wiele bardziej pieprzna niż pierwsza część, jest gwarancją nieskrępowanej rozrywki. Dobrzy kumple znowu razem, tym razem jadą do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem spokojne późne śniadanie. Ale nie wszystko układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe. Komedie Toda Phillipsa mają wszystko to, co sprawia, że widownia pozostaje w doskonałym humorze przez cały seans.
       „Kac Vegas 3” (The Hangover Part III, USA 2013, 100')
       Reżyseria: Todd Philips
       Scenariusz: Craig Mazin, Todd Philips
       Obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
       Muzyka: Christophe Beck
       Opis filmu: Trzecia i ostatnia część bijącej wszelkie rekordy popularności serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa. Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Wydaje się więc, że nic nie może pójść nie tak. Po śmierci ojca Alana Phil, Stu i Doug postanawiają pocieszyć kumpla. Ich plan legnie w gruzach, kiedy zostaną napadnięci, a Doug zostanie porwany. Muszą odnaleźć Pana Chowa, żeby uratować kumpla.
       „Kac Vegas 3" dopina fabułę dwóch poprzednich części i jest świetnym zakończeniem całej serii. Chociaż akcja jest zbudowana inaczej niż w poprzednich filmach (nie ma szalonej imprezy, kaca, amnezji) to w zamian jest sensacyjna intryga, dynamiczna akcja, wszystko z typowym dla Philipsa humorem.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama