UWAGA!

„Noc Oczyszczenia: Anarchia” w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 18 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, czyli sequel mrocznego thrillera sprzed roku.

W 2013 roku widzowie z zainteresowaniem przyjęli prowokacyjny film „Noc oczyszczenia”, którego myślą przewodnią była koncepcja, że podczas jednej nocy w roku przez 12 godzin wszystkie wykroczenia i przestępstwa są dozwolone. Reżyser i scenarzysta James DeMonaco postanowił więc nakręcić sequel oparty na jeszcze bardziej przerażających historiach ludzi, którzy są zmuszeni lub świadomie postanawiają spędzić Noc Oczyszczenia poza domem. „Noc Oczyszczenia: Anarchia” jeszcze raz wprowadza widzów w świat przedstawiający czarną wizję społeczeństwa. Amerykański rząd, kierowany obecnie przez organizację Nowych Założycieli Ameryki, usankcjonował doroczną 12-godzinną Noc Oczyszczenia, podczas której działalność wszelkich służb bezpieczeństwa i szpitali zostaje zawieszona, a obywatele sami muszą się bronić i zaprowadzać porządek. Wszelkie wykroczenia, a nawet morderstwa nie spotkają się z żadną karą. Celem takiego działania jest ograniczenie przestępczości przez resztę roku, sprowadzając ją do poziomu poniżej jednego procenta.
       Reżyseria: James DeMonaco. Scenariusz: James DeMonaco. Obsada: Frank Grillo, Carmen Ejogo, Zach Gilford. Horror, USA 2014.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama