UWAGA!

"Ostatnie piętro" w Światowidzie

 materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Zobacz świat, do którego do tej pory nie miałeś dostępu. Kapitan Wojska Polskiego trafia na ślad afery, która zmieni całe jego życie. Wierząc, że musi stanąć w obronie swojej rodziny, złamie wszystkie wojskowe regulaminy. "Ostatnie piętro" od najbliższego piątku, 6 grudnia w kinie "Światowid".

Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w prowincjonalnym polskim miasteczku. Scenariusz został oparty są na autentycznych wydarzeniach, które rozegrały się kilka lat temu w niewielkiej miejscowości w Polsce.
       Głównym bohaterem filmu jest Derczyński - kapitan Wojska Polskiego. Żonaty, dwóch synów (6 i 8 lat) i córka (15 lat). Kocha swoją rodzinę. Swoimi patriotycznymi poglądami, zamiłowaniem do polskiej kuchni i dbałością o zdrowie fizyczne wzbudza od początku filmu dużą sympatię. Jednak dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje, domysły i faktyczne stany zagrożenia doprowadzają bohatera filmu na skraj wyczerpania psychicznego. W obawie o szczęście swoich najbliższych kapitan Derczyński postanawia bronić swojej rodziny...
       Kto tak naprawdę jest największym zagrożeniem dla jego bliskich? Czy z miłości można zamienić swoją rodzinę w zakładników? W czasach, gdy patriotyzm dla większości ludzi jest pustym frazesem, dla niego stanie się sensem życia. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, dostarcza emocji, po których na drżących nogach wychodzi się z kina.
      
       Film „Ostatnie piętro” w kinie „Światowid” od 6 do 12 grudnia. Cena biletu: 14 zł. normalny i 12 zł. ulgowy. W poniedziałki bilety na wszystkie seanse tylko po 11 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie.
       Reżyseria: Tadeusz Król
       Scenariusz: Tadeusz Król
       Obsada: Janusz Chabior, Joanna Orleańska, Barbara Garstka, Wojciech Zieliński, Przemysław Bluszcz
       Gatunek: Thriller
       Czas trwania: 84 min
       Produkcja: Polska
       Opis filmu: dystrybutor
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)