UWAGA!

Oz Wielki i Potężny

 
Elbląg, Oz Wielki i Potężny

Zrealizowana z wielkim rozmachem fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Historia znana z książek L. Franka Bauma powraca na ekrany kin w doborowej obsadzie. „Oz: Wielki i Potężny” od najbliższego piątku (8 marca) w kinie „Światowid” w wersji 2D i 3D.

Gdy Oscar Diggs, magik cyrkowy, lekkoduch i cwaniaczek zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem, fantastycznej Krainy Oz, wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze czarownice…
       „Oz: Wielki i Potężny” to najnowsza produkcja twórców filmu „Alicja w Krainie Czarów”, zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Film w reżyserii Sama Raimiego z udziałem Mili Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams i Jamesa Franco został zainspirowany postacią znaną z książek L. Franka Bauma, Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz.
       „Sam Raimi i jego ekipa naprawdę nie cofają się przed niczym. Jeśli przyjdzie im do głowy jakaś wizualna atrakcja – wprowadzają ją do opowieści. To jeden z tych filmów, które ostatecznie udowadniają, że dziś pokazać można już absolutnie wszystko. I w tym nierzeczywistym świecie zupełnie dobrze radzą sobie aktorzy.” – Kamil Śmiałkowski, Stopklatka.pl.
       Reżyseria: Sam Raimi, scenariusz: Mitchell Kapner, David Lindsay-Abaire; obsada: James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams, Zach Braff.
       Produkcja: USA, 2013.
       Opis: dystrybutor filmu.
      
       Film „Oz: Wielki i Potężny” w kinie „Światowid” od 8 do 21 marca. Cena biletu wersja 2D: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy, wersja 3D: 17 zł normalny i 15 zł ulgowy. Film z dubbingiem.
       Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
Szczegółowy repertuar:
      
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama