UWAGA!

Pieniądze to nie wszystko

 Elbląg, Pieniądze to nie wszystko

Dla prawdziwego człowieka interesu zarobienie miliarda złotych w ciągu trzydziestu dni to fraszka. Tak przynajmniej mówią poradniki dla błyskotliwych menedżerów i szefów firm...

Żaden biznesmen nie dowie się jednak z książki, jak w miesiąc zarobić miliard, gdy od tego zależy jego życie, a na domiar złego były wspólnik nie chce go znać, żona wyczyściła konto, a jedynymi pomocnikami są nałogowi amatorzy taniego wina i filmów akcji na wideo.
     Studio Filmowe ZEBRA, CANAL+, TVN i ITI Cinema, który jest dystrybutorem filmu przedstawiają nową błyskotliwą komedię "Pieniądze to nie wszystko" w reżyserii Juliusza Machulskiego, reżysera znanych przebojów kinowych. W rolach głównych występują: Marek Kondrat, Andrzej Chyra, Stanisława Celińska i Cezary Kosiński. Autorem scenariusza jest Jarosław Sokół, operatorem obrazu - Grzegorz Kuczeriszka, scenografię zaś zaprojektowała Monika Sajko-Gradowska. Kierownikiem produkcji jest Jan Kaczmarski. Zdjęcia rozpoczęły się 22 maja i trwały do 7 lipca. Kręcone były w Warszawie i okolicach. Film będzie wyświetlany w kinie Syrena do 8 lutego.
     Produkcja : Polska
     Rok produkcji : 2000
     Data premiery : 2001-01-05
     Reżyseria :Juliusz Machulski
     Występują : Stanisława Celińska, Andrzej Chyra, Marek Kondrat, Magdalena Wójcik
     Pytanie: Podaj tytuł przynajmniej jednego filmu, którego reżyserem jest Juliusz Machulski (oczywiście poza opisanym wyżej;-). Na internautów, którzy jako pierwsi wyślą e-mail na adres: konkurs@elblag.com.pl i odpowiedzą na pytanie, czekają dwa podwójne zaproszenia na film. Odbiór w siedzibie firmy Softel, pl. Jagiellończyka 1 (parter Wojewódzkiego Ośrodka Kultury).
opr. M (na podstawie informacji dystrybutora)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama