UWAGA!

Po męsku w Kinie Światowid

 materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Bez okazji, ale specjalnie dla panów w najbliższą sobotę, 30 listopada kino „Światowid” przygotowało seans filmu „Bilet na księżyc”. Panowie wchodzą na film za 12 zł, a w kasie czeka na nich drobny upominek.

Kino „Światowid” zaprasza na Męski wieczór z filmem "Bilet na księżyc". To opowieść o dwóch braciach, którzy wyruszają nad morze bo jeden z nich ma podjąć służbę w Marynarce Wojennej. W tle nie zabraknie oczywiście kobiet, a szczególne wrażenie zrobi jedna, grana przez Annę Przybylską.
       Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek - niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali - chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń.
       „Bilet na księżyc” to najnowsza komedia Jacka Bromskiego, reżysera „U pana Boga za piecem”, która przenosi widzów w realia Polski lat 60. i 70. Jacek Bromski podczas Gdynia Film Festival otrzymał za swoją produkcję dwie nagrody – Specjalną oraz Indywidualną – za najlepszy scenariusz.
      
       Promocyjna cena biletu dla wszystkich panów - 12 zł oraz drobny upominek w kasie. Pokaz filmu w sobotę, 30 listopada o godz. 20 w sali kameralnej Kina „Światowid”. Na seans zapraszamy również panie. Bilety można rezerwować i kupować on- line. Panowie wybierają opcję biletu ulgowego.
      
       Scenariusz i reżyseria: Jacek Bromski
       Obsada: Filip Pławiak, Mateusz Kościukiewicz, Bożena Adamek - Nurkowska, Krzysztof Stroiński, Kaja Walden, Anna Przybylska
       Produkcja: Polska, 2013
       Gatunek: obyczajowy
       Czas: 120 min
       Opis filmu: dystrybutor
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)