UWAGA!

Pokaz filmów jednominutowych

Elbląg, Pokaz filmów jednominutowych

Prezentacja najlepszych prac III Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych „The One Minutes” 2008 odbędzie się 12 marca o godz.19 w kinie „Światowid”. Podczas pokazu będzie można zobaczyć piętnaście najlepszych filmów, dwanaście najlepszych form oraz nagrodzone prace wcześniejszych edycji festiwalu.

Organizowany od 2005 roku Festiwal Filmów i Form Jednominutowych jest polską edycją docierającego do ponad dziewięćdziesięciu krajów na świecie, a koordynowanego przez TOM Foundation w Amsterdamie, festiwalu „The One minutek”. Festiwal przebiega w dwóch etapach – rozpoczyna go ogólnopolski, otwarty dla wszystkich zainteresowanych konkurs, którego zwieńczeniem jest odbywający się w Gdańsku pokaz finałowy filmów wybranych przez profesjonalne jury. Następnie filmy prezentowane są w kinach, klubach, galeriach, czy uczelniach wyższych na terenie całej Polski. Prezentacje pofestiwalowe pokazywane są również podczas festiwali filmowych w kraju i zagranicą, z kolei najlepsze filmy każdej edycji festiwalu biorą również udział w międzynarodowych finałach konkursu w Amsterdamie.
     
     Cena biletu: 8 zł
     
     Organizator Festiwalu: Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Partnerzy: The One Minute Foundation Amsterdam, Polski Instytut Sztuki Filmowej.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama