UWAGA!

Poniedziałkoholicy w Kinie Światowid

 
Poniedziałkoholicy w Kinie Światowid

„Szybcy i wściekli 7”, Dom”, „Selma” oraz „Ze wszystkich sił”. Na który film się wybierasz? Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo dzisiaj (20 kwietnia) w ramach akcji „Tani poniedziałek” bilet wstępu na film 2D kosztuje 11 zł, na seanse 3D – 15 zł.

„Dom” to bajka opowiada o ekscentrycznym przybyszu z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem. Musi on uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją. Seans 2D rozpocznie się o godz. 14.30, 3D – o godz. 16.00.
       Miłośnicy kina akcji nie mogą przegapić kolejnej części kultowego filmu o twardzielach w szybkich samochodach „Szybcy i wściekli 7”. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna – Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera. Początek seansów o godz. 17.45 i 20.30.
       O godz. 17.15 na dużym ekranie będzie można obejrzeć jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem, Oscarem i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. „Selma” to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla – Martina Luthera Kinga.
       „Ze wszystkich sił” to jeden z tych filmów, który naładowuje pozytywną energią. Opowiada o zdeterminowanym nastolatku, który wspierany przez ojca stara się pokonać barierę niepełnosprawności startując… w triatlonie.
       - W tej opowieści kładzie się nacisk na wagę więzi rodzinnych, co w tym kontekście, ma ogromne znaczenie. Jednak, przede wszystkim, to feel-good movie. Choć punkt wyjścia jest dramatyczny, opowieść jest piękna, wzruszająca i zabawna. Wychodzimy z kina gotowi, by kochać innych – mówi Alexandra Lamy, francuska aktorka grająca w filmie rolę matki. Początek seansu o godz. 19.30.
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)