UWAGA!

Poranki w Multikinie: „Mali giganci”

 
Poranki w Multikinie: „Mali giganci”
(fot. materiały Multikino)

Tym razem w ramach Poranków dla Dzieci proponujemy seans niezwykły. To „Mali giganci” – fascynujący obraz życia dosłownie pod naszymi stopami zaprezentujemy 30 września oraz 1 i 7 października.

Ogromne walory edukacyjne i filmowe sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla całych rodzin, zarówno tych do głębi zafascynowanych przyrodą jak i wszystkich, dla których los Ziemi i żyjących na niej stworzeń nie jest obojętny.
       "Mali giganci" to produkcja, która przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i „supermocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w tytanicznej walce o przetrwanie.
       Pręgowiec amerykański w dzikich lasach i pasikoniszka na spalonych słońcem pustyniach Arizony, pozostawione same sobie szybko zrozumieją, że mogą liczyć tylko na siebie. Mając do czynienia z doświadczonymi rywalami i ogromnymi drapieżnikami, nasi bohaterowie muszą wykazać się odwagą, by znaleźć bezpieczne schronienie i jedzenie, które pozwoli im przetrwać zimę. Tylko dzięki użyciu swoich genialnych zdolności te maleństwa potrafią nie tylko przetrwać, ale również zostać władcami ich niewielkiego świata.
       Film "Mali giganci"  jest inspirowany serialem produkcji BBC Ukryte Królestwa. Pionierskie ujęcia kamery i najnowocześniejsze efekty pozwoliły na uzyskanie efektu głębokiej intymności w obserwacji świata, która pozwala widzom naprawdę zobaczyć i poczuć, jak wygląda życie, kiedy ma się niecałe 30 cm wzrostu.
       Pokazy odbędą się w ramach weekendowych poranków w Multikinie o godz. 10.30 i 12 w dniach 30 września, 1 i 7 października. Ceny biletów: 13,90/15,50/ 16,90 zł – w zależności od kina.
      
       „Mali giganci”
       reżyseria: Mark Brownlow (Planeta Ziemia, Południowy Pacyfik)
       scenariusz: Michael Gunton (Afryka, One Life, Przyroda Madagaskaru), Mark Brownlow (Planeta Ziemia, Południowy Pacyfik)
       narrator: Stephen Fry
       gatunek: dokument / przygoda / familijny
       kraj produkcji: Wielka Brytania
       czas trwania: 43 min.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)