UWAGA!

Poranki z „Jackiem i Plackiem”

 
Elbląg, Poranki z  „Jackiem i Plackiem”

W listopadzie w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o godz. 12 najmłodsi przeniosą się na marchewkowe pole z Jackiem i Plackiem.

Poranki o godz. 12 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.
       W listopadzie Multikino zaprasza do świata Jacka i Placka. Kultowa filmowa, mocno improwizowana adaptacja na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego
       „O dwóch takich, co ukradli księżyc”.
       Opowieść o dwóch niepokornych chłopcach wyruszających z rodzinnej wioski w odległy świat pełen fascynujących krain i niespełnionych pokus. Poszukiwania idealnej krainy marzeń „gdzie nie trzeba pracować”, prowadzą przez obce światy fundujące braciom nie zawsze przyjemne przygody, pełne niezliczonej ilości guzów, siniaków i poobijanych kolan. Myszkowanie po kolejnych krainach dostarcza bliźniakom nieprawdopodobnych wrażeń, skłaniających do refleksji nad celowością podróży za granicę. Wszystko w graficznej feerii scenograficznej Leszka Gałysza z udziałem głosów Doroty Stalińskiej, Ewy Szykulskiej, Jana Kobuszewskiego i piosenek zespołu Lady Pank.
      
       Bilet w cenie 12 zł.
      
       Poranki i ofert dla Przedszkoli
       W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama