UWAGA!

Promocja na kino

 Promocja na kino

Pogoda na długi weekend nie zapowiada się szczególnie, dla tych, którzy zostają w mieście kino Światowid przygotowało specjalną promocję - Tani Poniedziałek będzie również w niedzielę i wtorek – czyli 1, 2 i 3 maja bilety do kina będą kosztować tylko 11 zł.

Dla większości z nas długi majowy weekend to czas na wypoczynek, spotkania ze znajomymi, rodzinne wycieczki. - Tym, którzy majowy weekend muszą spędzić w mieście, a chcieliby wybrać się gdzieś wspólnie z rodziną, polecamy wspólny wypad do Kina – mówi Natalia Piotrowska, kierownik kina Światowid. - Dzięki naszej promocji w rodzinnym portfelu zostanie więcej pieniędzy i może kolejnego dnia również zdecydujcie się na kino.
       Tym bardziej, że w repertuarze przewidziane są aż trzy propozycje dla najmłodszych: „Phantom Boy”, „Ratchet i Clank” oraz „Księga dżungli”. „Phantom boy” to francuska animacja o obdarzonym supermocami chłopcu, który pomaga przykutemu do wózka policjantowi w aresztowaniu szefa mafii. „Ratchet i Clank” to kinowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów, produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy serii gier - dopracowana jakościowo i wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. Z kolei „Księga dżungli” to spektakularne połączenie filmu aktorskiego z grafiką komputerową w wykonaniu studia Walta Disneya.
       Na kinowym ekranie wyświetlane będą również filmy dla starszych widzów: „High-Rise”, „Letnie przesilenie” oraz „Łowcy miodu”. Wieżowiec w Londynie jako metaforyczna drabina społeczna – od plebsu na dole po bogaczy na górze? To właśnie „High-Rise” długo oczekiwana ekranizacja powieści J.G. Ballarda. „Letnie przesilenie” to film o dorastaniu w czasie wojny, nagrodzony za Najlepszy Scenariusz na 39. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Montrealu oraz za Najlepsze Zdjęcia i Najlepszą Rolę Kobiecą na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Z kolei „Łowcy miodu” opisywany jest, jako pierwszy pełnometrażowy i wysokobudżetowy film przyrodniczy, powstały dzięki środkom zebranym na portalu Polak Potrafi - kino mądre i wysmakowane.  - Dodam również, że w ramach długiego weekendu po raz ostatni w tym sezonie, 30 kwietnia, odbędzie się spotkanie ze sztuką wysoką czyli transmisja prosto z nowojorskiego The Metropolitan Opera. Tym razem obejrzymy jedną z najsłynniejszych sztuk Straussa – „Elektrę” – opowiada Natalia Piotrowska.
       Szczegóły i repertuar kina na stronie.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)