UWAGA!

Repertuar w telefonie

Światowid uruchomił linię telefoniczną, która przeznaczona jest wyłącznie do informowania o repertuarze kina. Od niedawna również istnieje możliwość rezerwacji biletów poprzez Internet.

- W związku z częstymi telefonami do Biura Obsługi Klienta z pytaniami o repertuar kina postanowiliśmy uruchomić specjalny numer telefonu 611 20 70, pod którym znajduje się informacja o repertuarze kina wraz z cenami biletów. Natomiast rezerwację on-line, która jest usługą bezpłatną, dokonywać można ze strony internetowej centrum kultury www.swiatowid.elblag.pl - informuje rzeczniczka Światowidu Justyna Kozłowska.
     Rezerwacji można dokonywać przez całą dobę, jednak nie później niż godzinę przed wybranym seansem. Warunkiem jej przyjęcia jest podanie daty, tytułu filmu, imienia i nazwiska oraz adresu e-mailowego i telefonu, a bilety na zajęte miejsca należy odebrać co najmniej 30 minut przed seansem, w przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.
     W trosce o sprawną organizację widowni kino wybiera najlepsze miejsca dla rezerwującego, jeżeli jednak istnieje taka możliwość, w trakcie odbioru biletów można zmienić miejsca.
     - Mamy nadzieję, że takie rozwiązania wpłyną na zwiększenie zadowolenia naszych klientów - dodaje Justyna Kozłowska.
L

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama