UWAGA!

Ruszył Klub Małego Widza

Ruszył Klub Małego Widza

Zaproszenia do kina, upominki, konkursy, warsztaty. Do tego mnóstwo filmowych wrażeń. To czeka na członków Klubu Małego Widza. Klub od września działa przy Kinie „Światowid” i zrzesza najmłodszych miłośników kina. Członkiem KMW (Klubu Małego Widza) może zostać każdy miłośnik kina do 15 roku życia Członkostwo w klubie jest bezpłatne.

Klub Małego Widza został stworzony dla dzieci i młodzieży lubiącej kino.
       Członkostwo w KMW to przede wszystkim liczne przywileje. Po zakupieniu czterech biletów ulgowych, klubowicz ma prawo do odbioru pojedynczego biletu ulgowego na film w Kinie „Światowid” (oprócz 3D). Klubowicze będą też mieli okazję brać udział w konkursach, losowaniach nagród i warsztatach filmowych przygotowywanych specjalnie dla nich.
       Członkiem KMW (Klubu Małego Widza) może zostać każdy miłośnik kina do 15 roku życia Członkostwo w klubie jest bezpłatne. Aby dziecko mogło stać się członkiem klubu rodzic lub opiekun prawny, powinien wypełnić formularz Klubu Małego Widza i dostarczyć go do kasy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Formularz można pobrać z kasy CSE „Światowid” lub ze strony internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl.
       Po dostarczeniu formularza do kasy CSE udostępniana jest karta Klubu Młodego Widza z imieniem i nazwiskiem dziecka. Od tej pory wystarczy regularnie bywać w kinie. A naprawdę warto! Kino „Światowid” ma w ofercie najnowsze filmy dla dzieci w wersji 2D i 3D, ale również liczne przeglądy i festiwale.
       Regulamin oraz bieżące informacje na stronie www.kino.swiatowid.elblag.pl w zakładce Klub Młodego Widza.
      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)