UWAGA!

Seks w wielkim mieście

Elbląg, Seks w wielkim mieście

W piątek 20 czerwca na ekranach Multikina pojawi się film oparty na popularnym serialu komediowym „Seks w wielkim mieście”. Zobacz zwiastun.

Carrie Bradshaw, utalentowana pisarka, podziwiana ikona mody i zarazem lubiana przez wszystkich „dziewczyna z sąsiedztwa”, powraca, aby nadal podbijać serca sardonicznym poczuciem humoru - słynnym, niezrównanym i ostrzejszym niż kiedykolwiek - przeżywając z widzami swoją własną historię o seksie, miłości i opętanych modą samotnych dziewczynach w Nowym Jorku.
     Cztery femmes fashionable, przyjaciółki: Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda, żonglując - jak zwykle - związkami i stanowiskami, poznają blaski i cienie macierzyństwa, małżeństwa i nieruchomości na Manhattanie... niektóre z nich mogą nawet szukać szczęścia w innych dzielnicach poza granicami Manhattanu.
     Scenariusz i reżyseria Michael Patrick King. Obsada: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis. USA, 2008.
     
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • właśnie wróciłam z seansu. ten film to 2,5-godzinna męczarnia. film zdaje się być po prostu wyświetleniem 5 odcinków serialu po kolei z tą różnicą że film jest pruderyjny, przewidywalny do bólu i zwyczajnie nudny ! bohaterki nie mają już serialowego uroku a są pustymi lalkami których życie krąży wokół facetów i metek, brak im poczucia humoru (chyba że ktoś lubi sięśmiać z faktu że jedna z bohaterk nie zdąża do toalety. .. co może być uznanae za jedyną "śmieszną" scenę w filmie). stanowczo odradzam film wszystkim którzy sznują swój czas i pośladki.
Reklama