UWAGA!

"Sekstaśma" premierowo w Mulitkinie!

Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 1 sierpnia na ekrany Multikina wchodzi nowa komedia "Sekstaśma" z Cameron Diaz i Jasonem Segelem, czyli duet, który już raz zagrał i rozśmieszył w "Złej kobiecie".

Scenariusz do „Sekstaśmy” napisała Kate Angelo („Plan B” z Jennifer Lopez), a opowiada ona o małżeństwie z przedmieść, Annie (Cameron Diaz) i Jayu (Jason Segel), które robi sobie noc wolną od dzieci i postanawia urozmaicić życie seksualne, kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy bohaterowie budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. Muszą go szybko odnaleźć, zanim zostanie on wykorzystany w niecnych celach. Szczególnie zdeterminowana do tego, by odzyskać nagranie jest Annie, która prowadzi blog o rodzicielstwie. W obsadzie znaleźli się także m.in.: Rob Lowe, Rob Corddry i Jack Black. Za kamerą „Sekstaśmy” stanął zaś Jake Kasdan, reżyser „Złej kobiety”, w której zagrali Diaz i Segel.
      
       Komedia, USA 2014, 90 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
      
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama