UWAGA!

Sir Blaszka w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Już 6 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć pełną humoru animację „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków”.

„Rycerz Blaszka. Pogromca smoków” okazał się wielkim przebojem europejskich kin. W samych tylko Niemczech pełną humoru komedię, zrealizowaną w unikatowej i niezwykle efektownej technice „cel-shading”, obejrzało ponad 600 tys. widzów. W obsadzie błyszczą: Jacek Braciak, Jolanta Fraszyńska, a także gwiazdy „Rancza”, czyli Artur Barciś i Cezary Żak, obdarzające swymi głosami i talentem komicznym dwie głowy... jednego smoka Popiołka oraz etatowy czarny charakter polskiego kina Janusz Chabior w roli złodziejaszka Boba i dubbingowy specjalista do zadań specjalnych i misji pozornie niemożliwych Jarosław Boberek, jako smoczek Koks. Sir Blaszka, najweselszy rycerz królestwa Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Niesłusznie oskarżony o kradzież, zostaje pozbawiony zamku, tytułu i wygnany. Jedynym sposobem na odzyskanie honoru jest pokonanie smoka. Blaszka i jego przyjaciele – waleczny smoczek Koks oraz wierny koń mechaniczny Czoper – ruszają w pełną przygód wyprawę na koniec świata. Razem przyjdzie im stanąć do walki z dwugłowym potworem, ocalić piękną księżniczkę Bo i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii. Film wyświetlany będzie zarówo w wersji 2D, jak i 3D.
       Reżyseria: Thomas Bodenstein, Hubert Weiland. Scenariusz: Mark Slater, Gabriele Walther. Animacja, familijny, Niemcy, 2013, 78 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama