UWAGA!

Światowid dla kobiet

 grafika nadesłana
grafika nadesłana

Dopiero minęły walentynki, a już przed nami kolejna sposobność do świętowania. Z okazji Dnia Kobiet „Światowid” zaprasza miłośniczki dobrego kina, teatru i rękodzieła do skorzystania z przygotowanych specjalnie dla nich ofert.

Świętowanie zaczynamy w sobotę, 5 marca. Dla pań lubiących nosić własnoręcznie zrobione ozdoby, przygotowane zostały warsztaty z filcowania na mokro.
       - Każda z uczestniczek wykona kwiat, który zgodnie z potrzebą i twórczą wyobraźnią, będzie mógł być paskiem, broszką czy też ozdobą do włosów – mówi Anna Dukszta, która poprowadzi warsztaty.
       Dzień Kobiet będzie również można spędzić z kinem Światowid. We wtorek 8 marca kino zaprasza do Kobiecego Ogrodu.
       - Wieczór rozpoczynamy o godzinie 17.30. Panie będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, skorzystać z zabiegu satynowe usta i satynowe dłonie oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami – opowiada Natalia Piotrowska, kierownik kina Światowid.
       A później?
       Dla kinomanek najnowsza polska produkcja – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, czyli komedia romantyczna o siedmiu mężczyznach, poszukujących w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W obsadzie m.in. Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Polk czy Marcin Perchuć.
       Dla miłośniczek dobrego teatru - w kinie Światowid „Niebezpieczne związki” czyli retransmisja znakomitego spektaklu prosto z Teatru Narodowego w Londynie. Spektakl opowiada historię byłych kochanków, konkurujących w uwodzeniu i zemście za miłosne zniewagi. Podczas pełnych wyrafinowania i okrucieństwa gier arystokratów, którzy drwią z miłości i reputacji innych, ich uczucia i miłość własna okażą się bardziej kruche, niż przypuszczali.
      
       Warsztaty z filcowania odbędą się 5 marca o godz.17, koszt to 35 zł, a zapisy przyjmowane są mailowo: anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 65.
       „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – projekcje 8 marca o godz. 18.00 i 20.30. Cena biletu: 14 zł.
       „Niebezpieczne związki” spektakl z polskimi napisami – 8 marca o godz. 19.00 duża sala kina Światowid. Cena biletu: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy) i 20 zł (grupowy).
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Miałam nadzieję, że ktoś pomyśli o mamach, ktòre mają chwilkę dla ciebie tylko przed południem, ale na razie kiszka, pozdrawiam