UWAGA!

Święto Kina w Światowidzie

plakat nadesłany
plakat nadesłany

Już 12 grudnia odbędzie się ogólnopolskie Święto Kina. Do akcji przyłączają się kina w całej Polsce dlatego nie mogło zabraknąć również kina Światowid. W najbliższą sobotę ceny biletów na filmy w Światowidzie wyniosą 11 zł.

Święto Kina ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu. To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach.
       - Chcemy podkreślić, że kino Światowid obchodzi Święto Kina w każdy poniedziałek, bo właśnie wtedy bilety na seanse kosztują 11 zł, ale z przyjemnością przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji i w sobotę wszystkie filmy u nas będzie można obejrzeć za 11 złotych – mówi Natalia Piotrowska, kierownik kina Światowid.
       A w repertuarze kina Światowid znalazły się produkcje świąteczne – w tym „Listy do M.2”, których wyświetlanie zostało po raz kolejny przedłużone na wniosek widzów, a dla najmłodszych animacja „Święty Mikołaj dla wszystkich”. Jest ostatnia część adaptacji powieści Suzanne Collins - „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”. Kino Światowid wciąż gra animację „Dobry dinozaur” studia Disney/Pixar, opowiadającą historię małego dinozaura, który wpada w wielkie tarapaty. Od piątku na ekrany Światowida wchodzi film „Mama” z Penelope Cruz. Będzie go można również zobaczyć w ramach akcji Święto Kina.
       Tego dnia w kinie Światowid odbędzie się również retransmisja opery „Zaczarowany flet” Mozarta. Spektakl dla tych wszystkich, którzy miłością do opery pragną zarazić swoje dzieci lub wnuki – prawdziwe przedstawienie familijne z barwnymi kostiumami, bajkowym librettem, akcentami komediowymi i wielkimi animowanymi lalkami. Bilety na The Metropolitan Opera nie są objęte promocją i kosztują 50 zł normalny i 40 zł ulgowy.
      
Kampania Święto Kina współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)