UWAGA!

Tanie poniedziałki dla kinomaniaków

 
Tanie poniedziałki dla kinomaniaków

Komedia, romans, a może film animowany na który można wybrać się całą rodziną? Tylko w poniedziałki bilety do Kina Światowid kosztują 11 (2D) i 15 (3D) złotych. Animowany film „Samoloty2”, romans „Pożądanie” oraz komedie: „Szef” i „Przychodzi facet do lekarza” - to propozycje Kina Światowid na popołudnie i wieczór 28 lipca.

„Samoloty 2” to animacja dla dzieci, ale i rodzice z pewnością nie będą się nudzili. To film o przygodach samolotów strażackich, które ochraniają historyczny Turbocki Park Narodowy przed szalejącymi płomieniami. „Samoloty 2” można oglądać w dwóch wersjach: 2D (seanse rozpoczynają się o godz. 14.30 i 18) i 3D (początek seansu o godz. 16.15). Do filmów w wersji 3D będzie doliczana dopłata za wykorzystanie okularów - 2 złote.
       Ona jest utalentowana pisarką, on żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki... Co z tego wyniknie? Seanse filmu pt. „Pożądanie” rozpoczynają się o godz. 16 i 20.
       W poniedziałkowym repertuarze nie brakuje także zabawnych komedii. O godz. 17.45 rozpocznie się seans filmu pt. „Przychodzi facet do lekarza”, w którym hipochondryk Romain potrafi nawiedzić swego lekarza bez uprzedzenia w trakcie zabiegu, podczas rodzinnej uroczystości czy w domu, w środku nocy. Miarka przebiera się, gdy Romain zaczyna deklarować bardzo żywe uczucia do siostry doktora...
       Kolejną propozycją dla miłośników dobrego humoru jest film pt. „Szef” (początek seansu o godz. 19.45). Tym razem poznamy losy Carla Caspera, który traci pracę szefa kuchni i otwiera budkę z jedzeniem w nadziei na lepsze czasy. Wkrótce jego nowy projekt staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty...
      
       Szczegółowy regulamin programu rabatowego oraz repertuar jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)