UWAGA!

Tanie poniedziałki w kinie Światowid

 
Tanie poniedziałki w kinie Światowid

Dla dzieci „Gang Wiewióra” i „Jak wytresować smoka 2”, a dla dorosłych i młodzieży: „Zacznijmy od nowa”, „Riwiera dla dwojga” oraz „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”. To propozycje kina Światowid na najbliższy poniedziałek.

W poniedziałki w kinie „Światowid” wszystkie filmy 2D można oglądać za 11 zł, a 3D za 15 zł i nikt nie pyta o legitymację.
       - Gang Wiewióra to przezabawna animacja dla całych rodzin, w której głosów użyczyli m.in. Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Sonia Bohosiewicz – mówi Aleksandra Bielska z Kina Światowid. –Trochę starszym miłośnikom kina z pewnością przypadnie do gustu „Riwiera dla dwojga” - wakacyjna komedia z Piercem Brosnanem i Emmą Thompson w rolach głównych.
       W poniedziałkowy repertuarze znalazły się także filmy: „Jak wytresować smoka 2”, „Zacznijmy od nowa” „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”.
       Szczegółowy regulamin programu rabatowego oraz repertuar jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)