UWAGA!

Trochę pikanterii na jesienne wieczory

 Elbląg, W spektaklu zobaczymy m.in. Irenę Adamiak i Mariusza Michalskiego
W spektaklu zobaczymy m.in. Irenę Adamiak i Mariusza Michalskiego (fot. arch. teatru)

Propozycją elbląskiego teatru na jesienne wieczory jest znakomita komedia „Sceny miłosne dla dorosłych”. To rzecz o sprawach damsko - męskich z przymrużeniem oka. Na pikantne spotkania zapraszamy 14 października (czwartek) o godz. 19. oraz 17 października (niedziela) o godz. 20.

Sceny miłosne dla dorosłych" to komedia z piosenkami w wykonaniu aktorów wcielających się w kolejnych bohaterów opowieści. Jest więc studentka i wykładowca, innym razem prostytutka i senator RP, kolejna para to żona i mąż w statecznym, wieloletnim związku. Jest też rola kobiety o dobrej duszy i cwanego podrywacza, no i rola pary obojga płci zafascynowanej seksem.
       Spektakl, który powstał na podstawie tekstu Zbigniewa Książka, jest zabawny, łatwy i przyjemny. Jego reżyserem jest Bogusław Semotiuk, aktor filmowy i teatralny, reżyser spektakli teatralnych, profesor nadzwyczajny, wykładowca łódzkiej szkoły filmowej. Elblążanom dał się poznać, jako reżyser „Scenariusza dla trzech aktorek" Bogusława Schaeffera (2003 r.).
       Na scenie zobaczymy: Irenę Adamiak (nagroda Aleksandra 2008), Annę Suchowiecką, Tomasza Czajkę (nagroda Aleksandra 2008) i Mariusza Michalskiego. Towarzyszy im dwuosobowy zespół muzyczny: Dariusz Łapkowski (pianino) i Szymon Zuehlke (saksofon).
       Wieczór w teatrze upływa w kawiarnianym klimacie, widzowie siedzą przy stolikach i - uwaga - część akcji dzieje się między nimi.
       Cena biletu: 20 zł (ulgowy), 25 zł (normalny).
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • " zapraszamy 14 października (czwartek) o godz. 19.oraz 17 października (niedziela) o godz. 20" Niestety już tydzień temu nie dostałem biletów na ten termin !
Reklama