UWAGA!

W Kinie Światowid taniej w poniedziałki

 
W Kinie Światowid taniej w poniedziałki

„Tarzan. Król dżungli”, „Bardzo poszukiwany człowiek”, „Drużyna”, „Nie ma tego złego” – to propozycja Kina Światowid na dzisiejsze (11 sierpnia) popołudnie i wieczór. Tylko w poniedziałki bilety do Kina Światowid są w promocyjnej cenie.

Dzisiaj najmłodsi kinomaniacy mogą wybrać się na animowany film pt. „Tarzan. Król dżungli”. Najnowszą filmową adaptację niezwykłej historii młodego chłopca można oglądać o godz. 14.15, 15.30 i 16.
       Miłośników siatkówki nie może zabraknąć na projekcji „Drużyny”. To ciekawy dokument opowiadający o naszych polskich siatkarzach, odsłaniający kulisy drużyny i prywatnego życia sportowców. Początek seansu o godz. 17.30.
       O godz. 19.30 rozpocznie się projekcja trillera szpiegowskiego „Bardzo poszukiwany człowiek”, opisującego szczegóły amerykańskiej wojny z terroryzmem za czasów Georga W. Busha. Nie zabraknie także propozycji dla romantyków. „Nie ma tego złego” to komedia o Leo, który zakochuje się w kobiecie, która właśnie wychodzi za mąż… za innego. Początek seansu o godz. 19.30.
       Bilety na filmy: „Tarzan. Król dżungli”, „Drużyna”, „Nie ma tego złego” kosztują po 11 zł, na film „Bardzo poszukiwany człowiek” – 14 zł. Szczegółowy regulamin programu rabatowego jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)