UWAGA!

W kinie: W doborowym towarzystwie

“W doborowym towarzystwie” to próba odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę w życiu się liczy - kariera czy rodzina? Czy można te dwie rzeczy pogodzić ze sobą, czy należy się czegoś wyrzec, aby osiągnąć sukces?

Film opowiada historię dwóch mężczyzn pracujących w tej samej firmie, których dzieli spora różnica wieku, a w związku z tym spojrzenie na otaczający świat. Młodszy z nich, Carter, robi oszałamiającą karierę kosztem swego życia osobistego, natomiast dojrzały Dan musi radzić sobie z problemami, jakie niesie ze sobą bycie podstawowym żywicielem rodziny. “W doborowym towarzystwie” to zabawna opowieść o relacjach pomiędzy ludźmi sukcesu z różnych pokoleń, którzy znajdują się w dość nietypowej sytuacji, kiedy to żółtodziób zostaje szefem doświadczonego pracownika.
     Początki znajomości są trudne dla obu bohaterów, obaj mają problemy z przystosowaniem się do nowej sytuacji, tym bardziej gdy na horyzoncie pojawia się wątek miłosny... Ta niezręczna przygoda jest jednak, przynajmniej dla jednego z nich ważną lekcją życia. Dzięki temu nie jest to typowa amerykańska komedyjka, lecz wartościowa wskazówka dla wszystkich, którzy szukają sensu życia. Film obnaża prawdę o zasadach ekonomii, w której dąży się po trupach do celu, pokazuje do czego może doprowadzić wyścig szczurów. Porusza również pozytywne wartości takie jak przyjaźń i zrozumienie, które potrafią przekonać, że odwieczny konflikt pokoleń został zażegnany.
     “W doborowym towarzystwie” to sympatyczna i poważna zarazem komedia, którą powinni obejrzeć zarówno szefowie, jak i pracownicy, bowiem nigdy nie wiadomo czy te role się kiedyś nie odwrócą.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama