UWAGA!

W kręgu miłości

 
Elbląg, W kręgu miłości

Miłość, muzyka, niekonwencjonalne życie - idylla Elise i Didiera przerwana zostaje przez tragedię. Jak poradzić sobie kiedy znikają złudzenia i marzenia? Film „W kręgu miłości” już od piątku 13 września w Kinie „Światowid”.

Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną chorobę, żarliwe i zmysłowe uczucie poddane zostaje poważnej próbie, a Elise i Didier oddalają się od siebie. Każde z nich zaczyna żyć własnym życiem, ale nadal walczą o córkę, wierząc, że miłość jest w stanie zwyciężyć każde przeciwieństwo losu. Czy uda im się pokonać przeznaczenie?
       - Mimo pozorów narracyjnego nieuporządkowania „W kręgu miłości" wciąga nostalgiczną atmosferą, chwyta za serce i przynosi satysfakcję - Janusz Wróblewski, Polityka.
      
       Reżyseria: Felix Van Groeningen
       Scenariusz: Carl Joos, Felix Van Groeningen na podstawie sztuki "The Broken Circle Breakdown"
       Obsada: Veerle Baetens, Johan Heldenbergh, Nell Cattrysse, Geert Van Rampelberg, Nils De Caster, Robbie Cleiren, Bert Huysentruyt, Jan Bijvoet
       Produkcja: Belgia, Holandia, 2012
       Czas: 112 min
       Opis: dystrybutor filmu
      
       Film „W kręgu miłości” w kinie „Światowid” od 13 do 19 września. Cena biletu: 12 i 14 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie. Szczegółowy repertuar.
      
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama