UWAGA!

W Multikinie Człowiek ze stali

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

21 czerwca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo jeden z najważniejszych filmów tego roku - „Człowiek ze stali”.

„Człowieka ze stali” wyreżyserował Zack Snyder, twórca „300”. W Supermana wcielił się zaś Henry Cavill, w filmie zobaczymy ponadto m.in.: Amy Adams, Russella Crowe’a, Kevina Costnera, Diane Lane i Laurence’a Fishburne’a. Przybyły z obcej planety Clark Kent/Kal-El czuje się w otaczającym go środowisku wyalienowany. Zmaga się z pytaniem – „Dlaczego tu jestem?”. Wartości zostały mu wpojone przez przybranych ziemskich rodziców, a Clark wkrótce odkryje, że wspaniałe kosmiczne umiejętności jakie posiada oznaczają dla niego podejmowanie trudnych decyzji. Świat bowiem potrzebuje stabilizacji, a grozi mu wielkie niebezpieczeństwo. Czy zdolności jakie posiada Clark będą użyte by utrzymać pokój, czy zostaną ostatecznie wykorzystane przez przeciwników? Clark musi zostać bohaterem znanym jako Superman, nie tylko po to by stać się ostatnią nadzieją ludzkości, ale też by chronić tych, których kocha.
       Scenariusz: David S. Goyer. Reżyseria: Zack Snyder. Obsada: Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Kevin Costner. Akcja, przygodowy, 2013, USA, 143 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama