UWAGA!

W Multikinie Labirynt

2013-10-01
Aktualizowany 2013-10-01 13:55
 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Już 4 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo thriller „Labirynt” Denisa Villeneuve’a.

„Labirynt” znalazł się w trójce najlepiej ocenianych filmów tegorocznego festiwalu w Toronto, który słynie z tego, że jest doskonałym przedoscarowym prognostykiem. Kluczowym punktem thrillera Denisa Villeneuve’a („Pogorzelisko”) jest ekranowy pojedynek dwóch niezwykle popularnych aktorów - Hugh Jackmana oraz Jake’a Gyllenhaala. Jackman kreuje postać ojca (Keller Dover), który za wszelką cenę chce odnaleźć swoją uprowadzoną córkę. Nie jest on zadowolony z działań policji oraz prowadzącego sprawę detektywa Lokiego. W tej roli zobaczymy Jake’a Gyllenhaala, który podkreśla, że główne postacie filmu to dwaj zupełnie różni bohaterowie: „Ich spotkanie na pewno nie należy do przyjemnych, ponieważ żaden z nich nie jest zadowolony. Mimo to są między nami pewne podobieństwa, ale tak naprawdę boimy się przyznać, że jesteśmy w pewnych sprawach do siebie podobni, dlatego jeszcze bardziej się spieramy”, opowiada Gyllenhaal.
       Reżyseria: Denis Villeneuve. Scenariusz: Aaron Guzikowski. Obsada: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Paul Dano. Dramat, kryminał, thriller, USA 2013, 153 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama